Ďakujem za tango

Mala som teraz pár náročných dní a nedokázala som sa na nič poriadne sústrediť, čo je v období, keď robím na projekte celkom komplikácia. Nevládala som ani len čítať, a to je čítanie môj obľúbený relax. Už som sa začala cítiť ako akváriová rybička (tá vraj udrží pozornosť maximálne 6 sekúnd). Môj vlastný mozog so mnou nechcel spolupracovať a ja som si začala uvedomovať, že už som tak unavená, že mi to je už asi jedno.

A potom som si včera neskoro spomenula, že mám naplánovanú lekciu tanga, na ktoré už rok chodím a že už je nefér voči môjmu učiteľovi ju zrušiť. Tak som tam šla, hoci som mala pocit, že vôbec nevládzem. Cestou som sa zdržala, prišla som natesno, v šatni som sa šatami zachytila o kľučku, nedarilo sa mi zapnúť si topánku… jednoducho „dokonalý“ príchod na tanečnú hodinu 😀

Na začiatku som ešte skúsila vyjednávať, či si nedáme základy nejakého iného spoločenského tanca, aby som si to zjednodušila. No už hralo tango, a tak som tancovala. A zrazu bol koniec hodiny a ja som sa usmievala a bolo mi dobre. Skoro ako v nebi (môj učiteľ má tanečnú školu Heaven dance).

Takže to dnes idem urobiť s jogou J