Spätná väzba

Miroslava Tomašovičová, Transformačné koučovanie Za zrkadlom

Kurz Za zrkadlom – Transformačné koučovanie s Andy posúva zručnosti kouča o level vyššie. Ide do hĺbky, pritom je zrozumiteľný a hneď uchopiteľný do praxe. Oceňujem ako vie Andy s ľahkosťou a jasne vysvetliť komplexnú podstatu koučovania. Jej profesionálny a zároveň veľmi ľudský prístup umožňuje každému posunúť sa v koučovacích zručnostiach a kompetenciách vpred. Andy vnáša do kurzu individuálny podporujúci prístup, kde som sa cítila prijatá, zároveň vie úžasne pracovať s dynamikou účastníkov kurzu, a tak vytvoriť bezpečné prostredie na učenie sa. Celý kurz bol vedený prakticky a zážitkovo. Veľká vďaka Andy, za tvoje know-how a priestor ktorý vytváraš pre rozvoj koučov. (15.9.2023)

________________________________________________

Jana, Koučing, Kurz koučovania, Transformačné koučovanie Za zrkadlom

S Andy som absolvovala koučing, kurz aj workshop. Odniesla som si schopnosť vnímať ďalšiu dimenziu reality. Bol to ten typ skúsenosti, ktorý posunie kvalitu života ako keď sa naučíme čítať, kúpime si tenisky s karbónom, alebo strávime mesiac v Indii. Do života príde poznanie, nová sloboda a dotyk duše. (12.9.2023)

________________________________________________

Zuzka, Transformačné koučovanie Za zrkadlom

Kurz bol pre mňa veľmi inšpiratívny. Som zaň vďačná. Niekedy som si ho užívala viac ako klient než ako budúci kouč. Páčila sa mi príjemná atmosféra, bezpečné prostredie, ktoré dovoľovalo aj slzy, či spontánny smiech, pokojný prístup a veľa, veľa zaujímavých informácií a myšlienok, ktoré vo mne ešte stále potrebujú čas dozrieť. Teším sa na akúkoľvek ďalšiu spoluprácu a aj rast, ktorý mi koučing umožňuje. Andy je skvelá profesionálka a inšpiratívny človek. (12.9.2023)

________________________________________________

Zlatica, kurz Dynamika koučovania a pravidelný mentoring

Andrea je pre mňa ako kouča skvelým mentorom a sprievodcom profesionálneho rastu. Úprimne sa teší z pokrokov svojich klientov, vie vystihnúť a vhodne komunikovať potenciál a silné stránky kouča, aj oblasti, na ktorých treba popracovať. Jej vecné profesionálne postrehy a rady ma posúvajú vpred, rovnako ako jej semináre, kurzy a workshopy. Som rada, že som si ju „našla“ 😊. (5.5.2021)

________________________________________________

Radka, po Dynamike koučovania:

“Andy, dakujem za mnozstvo inspiracii a podporu, ktoru mi davas pri kazdom stretnuti. Kurz je stale vystavany nielen vzdelavaco, ale aj velmi podporne pre sebavedomie kouca.
Co ocenujem ako bonus je schopnost vytvorit medzi cudzimi ludmi – ucastnikmi kurzu, pocit absolutnej dovery a absolutne bezbarierovu komunikaciu, ci uz ide o osobny alebo online kontakt.” (9.7.2020)

________________________________________________

Alexandra, absolvovala Mentoring:

Andy som prvykrat zazila na workshope pre koucov, kde si ma hned ziskala jej praktickymi skusenostami, vecnostou, efektivitou a vsetko uzitocnymi informaciami.Rovnako to bolo aj na mentoringu, naozaj podrobna spatna vazba, s velmi prijemnym podanim a dobrou atmosferou a sucasne zachovanim profesionality. Dakujem. (14.7.2020)

________________________________________________

Zuzana, Individuálny aj Skupinový mentoring:

S Andy som sa zoznámila v čase, kedy bola mojou mentorkou pri príprave na získanie PCC certifikácie. Jej spôsob mentoringu mi vyhovuje, pretože to robí s ľahkosťou. Vždy cítim jej úprimný záujem a podporu. Je veľkým profesionálom v tom čo robí, pretože veľmi vnímavo sleduje celé koučingové stretnutie, odhalí možnosti na zlepšenie na ktoré taktne a s vtipom upozorní. Zároveň poskytne niekoľko možností ako sa dá inak v budúcnosti reagovať v podobnej situácii. Jej priamy, otvorený a veľmi praktický štýl sprevádzania veľmi oceňujem a preto som sa rozhodla zúčastňovať aj ďalších či už individuálnych alebo skupinových mentoringov. (8.8.2020)

________________________________________________

Viera Lasáková, Skupinový mentoring:

Vynikajúca forma ako si oživiť a posilniť  fungovanie klučových kompetencíí kouča v príjemnom učiacom sa prostredí spolu s rôzne vyspelými koučami z praxe a Andy :), ktorá dôkladne stráži proces učenia sa v skupine s individuálnym focusom na rozvoj každého účastníka. (20.8.2020)

________________________________________________

Zuzana, koučing, mentoring (individuálny aj skupinový, kurz koučovania

S Andy som absolvovala koučing, workshop, kurz koučovania a mentorovanie. A určite ešte budem absolvovať 😊. Na jej spôsobe koučovania, mentoringu a dizajnovania aktivít, ktorým sa venuje oceňujem profesionalitu, priamosť a zároveň ľahkosť s akou dokáže pomenovať a odkrývať podstatné veci. Tak, aby to človeka nevyrušilo a pomohlo mu posúvať sa vpred. Vždy cítiť podporu a jej plnú pozornosť. Pre mňa je Andy človek žijúci v integrite s tým, čo robí. Umožňuje v bezpečnom prostredí skúšať koučovanie inak, pri zachovaní všetkých etických princípov a veľmi milo, s humorom jej vlastným, navrhnúť rôzne ďalšie alternatívy smerovania koučovacieho rozhovoru. Ďakujem Andy.

________________________________________________

Ak mi chcete dať spätnú väzbu, vyplňte formulár, prosím a vopred ďakujem za čokoľvek, čo mi chcete dať vedieť ❤️

Vopred ďakujem za Váš názor, ktorý mi pomáha zlepšovať sa a ostatným môže pomôcť pri rozhodovaní.

Viac o ochrane osobných údajov u prevádzkovateľa.