Spätná väzba

Zlatica, kurz Dynamika koučovania a pravidelný mentoring

Andrea je pre mňa ako kouča skvelým mentorom a sprievodcom profesionálneho rastu. Úprimne sa teší z pokrokov svojich klientov, vie vystihnúť a vhodne komunikovať potenciál a silné stránky kouča, aj oblasti, na ktorých treba popracovať. Jej vecné profesionálne postrehy a rady ma posúvajú vpred, rovnako ako jej semináre, kurzy a workshopy. Som rada, že som si ju „našla“ 😊.

________________________________________________

Radka, po Dynamike koučovania:

“Andy, dakujem za mnozstvo inspiracii a podporu, ktoru mi davas pri kazdom stretnuti. Kurz je stale vystavany nielen vzdelavaco, ale aj velmi podporne pre sebavedomie kouca.
Co ocenujem ako bonus je schopnost vytvorit medzi cudzimi ludmi – ucastnikmi kurzu, pocit absolutnej dovery a absolutne bezbarierovu komunikaciu, ci uz ide o osobny alebo online kontakt.” (9.7.2020)

________________________________________________

Alexandra, absolvovala Mentoring:

Andy som prvykrat zazila na workshope pre koucov, kde si ma hned ziskala jej praktickymi skusenostami, vecnostou, efektivitou a vsetko uzitocnymi informaciami.Rovnako to bolo aj na mentoringu, naozaj podrobna spatna vazba, s velmi prijemnym podanim a dobrou atmosferou a sucasne zachovanim profesionality. Dakujem. (14.7.2020)

________________________________________________

Zuzana, Individuálny aj Skupinový mentoring:

S Andy som sa zoznámila v čase, kedy bola mojou mentorkou pri príprave na získanie PCC certifikácie. Jej spôsob mentoringu mi vyhovuje, pretože to robí s ľahkosťou. Vždy cítim jej úprimný záujem a podporu. Je veľkým profesionálom v tom čo robí, pretože veľmi vnímavo sleduje celé koučingové stretnutie, odhalí možnosti na zlepšenie na ktoré taktne a s vtipom upozorní. Zároveň poskytne niekoľko možností ako sa dá inak v budúcnosti reagovať v podobnej situácii. Jej priamy, otvorený a veľmi praktický štýl sprevádzania veľmi oceňujem a preto som sa rozhodla zúčastňovať aj ďalších či už individuálnych alebo skupinových mentoringov. (8.8.2020)

________________________________________________

Viera Lasáková, Skupinový mentoring:

Vynikajúca forma ako si oživiť a posilniť  fungovanie klučových kompetencíí kouča v príjemnom učiacom sa prostredí spolu s rôzne vyspelými koučami z praxe a Andy :), ktorá dôkladne stráži proces učenia sa v skupine s individuálnym focusom na rozvoj každého účastníka. (20.8.2020)

________________________________________________

Zuzana, koučing, mentoring (individuálny aj skupinový, kurz koučovania

S Andy som absolvovala koučing, workshop, kurz koučovania a mentorovanie. A určite ešte budem absolvovať 😊. Na jej spôsobe koučovania, mentoringu a dizajnovania aktivít, ktorým sa venuje oceňujem profesionalitu, priamosť a zároveň ľahkosť s akou dokáže pomenovať a odkrývať podstatné veci. Tak, aby to človeka nevyrušilo a pomohlo mu posúvať sa vpred. Vždy cítiť podporu a jej plnú pozornosť. Pre mňa je Andy človek žijúci v integrite s tým, čo robí. Umožňuje v bezpečnom prostredí skúšať koučovanie inak, pri zachovaní všetkých etických princípov a veľmi milo, s humorom jej vlastným, navrhnúť rôzne ďalšie alternatívy smerovania koučovacieho rozhovoru. Ďakujem Andy.

________________________________________________

Ak mi chcete dať spätnú väzbu, vyplňte formulár, prosím a vopred ďakujem za čokoľvek, čo mi chcete dať vedieť ❤️

Vopred ďakujem za Váš názor, ktorý mi pomáha zlepšovať sa a ostatným môže pomôcť pri rozhodovaní.