Andy Profantová

Svoje poslanie som našla v pomáhaní iným. Som presvedčená, že ľudia môžu rozkvitnúť a byť dlhodobo spokojní, ak sami chcú. Teší každý, kto sa stáva spokojnejším a ja ho v tom môžem podporiť. Ale tiež preto, že ma to jednoducho baví.

Kedysi som bola workoholik a život som len prežívala. Odkedy som si ho začala aktívne vytvárať, mám ho rada a cítim spokojnosť a radosť. Naučila som sa byť v rovnováhe, oddychovať, nachádzať nové veci, ktoré ma bavia, tráviť čas s ľuďmi, s ktorými chcem. A naučila som sa, ako byť šťastná. Aj preto verím, že každý z nás dokáže nájsť svoju cestu a žiť život, ktorý ho baví. Žiť svoj život taký, aký ho chce mať.

Mne osobne trvalo 38 rokov, kým som si dovolila začať žiť život podľa seba, neobetovať sa a nezaoberať sa tým, či ma kvôli tomu niekto nebude mať rád. Niekoľko rôznych vzťahov v mojom živote sa tým uzavrelo. Iné sa posilnili a ďalšie úžasné pribudli.

Takže kto som…

Ľudská bytosť – žijem svoj život tak, aby ma bavil a podporujem ľudí hľadajúcich zmenu.

Certifikovaná koučka – koučing ma ovplyvnil a ktorým mu, využívam ho, učím koučovanie a ďalej rozvíjam seba aj iných v zlepšovaní koučingu.

Konzultantka s manažérskymi skúsenosťami z korporácií (Orange a T-Mobile), z rokov koučovania, riadenia projektov a strategických aktivít.

Podporovateľka témy zmysluplnej angažovanosti, ktorej sa venujem od roku 2015.

Zakladateľka a autorka na webe zisvojzivot.sk, ktorý sme vytvorili spolu s kamarátkami ako inšpiratívny priestor nielen pre nás.

Dcéra, sestra, partnerka, žena, ktorá vo voľnom čase okrem svojich psov a mačky miluje cestovanie, spoznávanie inšpiratívnych ľudí a nových miest… Popritom rada fotím a hlavu si čistím pri behaní, jóge a otužovaní.