O mne

Som človek, ktorý svoje poslanie našiel v pomáhaní iným pri nachádzaní a dosahovaní čohokoľvek, čo pre seba považujú za zmysluplné. Pretože som presvedčená, že ľudia môžu rozkvitnúť a byť dlhodobo spokojní, ak sami chcú. A preto, že ma teší každý, kto sa stáva šťastnejším a spokojnejším a ja sa na to môžem pozrieť. Ale tiež preto, že ma to jednoducho baví.

Kedysi som bola workoholik a život som len prežívala. Odkedy som ho začala aktívne vytvárať, páči sa mi a milujem ho. Naučila som sa, ako byť spokojná, oddychovať, nachádzať nové veci, ktoré ma bavia, tráviť čas s ľuďmi, s ktorými chcem. A som šťastná. Aj preto verím, že každý z nás dokáže nájsť svoju cestu a žiť život, ktorý ho baví. Žiť svoj život taký, aký ho chce mať.

Mne osobne trvalo 38 rokov, kým som si dovolila začať žiť život podľa seba, neobetovať sa, ak to tak necítim a nezaoberať sa tým, či ma kvôli tomu niekto nebude mať rád. Niekoľko rôznych vzťahov v mojom živote sa tým uzavrelo. Iné sa posilnili a ďalšie úžasné prisli. Celkovo je bilancia pozitívna 🙂

Takže kto som…

…človek, ktorý rád pomáha iným ľuďom hľadajúcim zmenu, vnútornú harmóniu a spokojnosť, priestor na to, aby sa venovali sebe, plnili si sny, cítili sa radostne a žili život, ktorý sa im páči. Akokoľvek svoj cieľ nazývajú, som k dispozícii pomôcť im ho dosiahnuť. A je jedno, či sú manažérmi vo firmách, majiteľmi, zamestnancami a chcú sa posúvať k pracovnej spokojnosti, alebo riešia svoju životnú spokojnosť a naplnenie.

…certifikovaný kouč, koučing je jedna z vecí, ktoré ma v živote ovplyvnili a ktorým verím. Preto sa mu venujem, učím koučovanie a ďalej rozvíjam seba aj iných v zlepšovaní koučovacieho prístupu. Lebo koučovací prístup je tým najlepším spôsobom komunikácie, ak chcete v ľuďoch okolo seba podporovať ich talenty a odhodlanie.

…konzultant s manažérskymi skúsenosťami z korporácií (Orange a T-Mobile), z rokov koučovania, riadenia projektov a strategických aktivít. V súčasnej dobe vo vlastnej firme APeople, pomáham svojim biznis klientom s leadershipom, stratégiou a rozvojom talentov. Lebo aj firmy môžu kvitnúť 🙂

…podporovateľ témy zmysluplnej angažovanosti, ktorej sa venujem od leta 2015 . S mojimi klientmi riešime, ako ju dosiahnuť a využívať ako v živote, tak aj v práci a biznise a ďalej ju rozvíjať. Pretože verím, že ľudia, ktorí dokážu nájsť (a stále znova nachádzať) svoj zmysel a spôsob, ako s ním ďalej pracovať, sú celkovo spokojnejší a šťastnejší… viac si môžete prečítať v blogoch, ak vás to zaujíma. Alebo na webe zisvojzivot.sk, ktorý sme založili spolu s kamarátkou ako inšpiratívny priestor pre každého, kto sa chce vo vlastnom živote cítiť hodnotne.

…a tiež žena, ktorá vo voľnom čase okrem svojich psov miluje cestovanie, spoznávanie inšpiratívnych ľudí a nových miest… Popritom rada fotím – na tomto webe v mojich blogoch nájdete najmä moje fotky. A hlavu si čistím pri behaní, jóge a crossfite.

Teším sa na diskusie a vopred ďakujem za Vaše názory a komentáre, ak Vás zaujme čokoľvek z toho, čo tu nájdete.

Andy

error: Content is protected