DEMO Dynamika koučovania

Dynamika koučovania rozvíja koučovacie zručnosti cez budovanie individuálneho štýlu kouča. Obsahuje 3 moduly zamerané na rozvoj koučov a koučovských kompetencií a rozvíjanie dynamického prístupu ku klientovi a rôznych situáciám, ktoré v koučovaní prichádzajú, v kombinácii s mentoringom.

Počas 2,5 -hodinového online DEMO modulu máte možnosť zažiť prístup lektorky cez jej spôsob realizácie kurzu a zameranie na váš individuálny posun v kompetenciách kouča.

Pre koho je rozvoj určený a čo ním získate

Pre koučov, ktorí už absolvovali základné koučovské vzdelanie (proces, etika, kompetencie) a chcú ďalej rozvíjať svoj koučovský prístup, rozširovať svoje možnosti pri práci s klientmi a zvládnuť aj hlboké témy, ak ich klient prináša.

Obsah

DEMO modul obsahuje časť 2.modulu Dynamiky koučovania – pozrieme sa na možnosť práce so zmenou optiky cez rôzny uhly pohľadu klienta aj kouča. A zameriame sa na prítomnosť ako jednu z kľúčových kompetencií, aj ako jednu z optík, ktorými môžeme podporiť klienta.

Cena: 30€ (+DPH)

Termíny:  ak Vás zaujíma Dynamika koučovania, no chcete si ju ochutnať v DEMO variante, napíšte mi, prosím, a budem Vás kontaktovať s výberom možných termínov

Forma: online (zoom)

Veľkosť skupiny: max 6 účastníkov, aby každý dostal priestor získať svoje individuálne odporúčania

Všetky moduly garantuje a lektoruje Andrea Profantová, ICF PCC koučka, ktorá, po 13 rokoch zbierania skúseností v korporátnom manažmente, od roku 2011 pracuje ako biznis konzultantka a externá koučka a pomáha svojim klientom napĺňať ich vízie.

Aktívne koučuje od roku 2008 – najprv na manažérskej pozícii, neskôr ako externý kouč, v rokoch 2013 a 2014 predsedníčka Slovenskej asociácie koučov. Aktuálne sa venuje rozvoju koučovania ako prístupu, konzultuje a koučuje s manažérmi vo firmách, učí koučovanie v rámci uceleného programu. Zároveň je ofilálnou ICF mentorkou pre koučov a členkou akreditačnej a certifikačnej komisie Slovenskej asociácie koučov.